Kategorie

Producenci

POLITYKA PRYWATNOŚCIProszę, przeczytać niniejszą Politykę Prywatności uważnie.

Wymagania wiekowe - skończone 18 lat, aby korzystać z tego serwisu WWW.

Deklaracja ogólna. Prywatność Użytkowników naszych portali internetowych jest niezwykle ważna. Dotyczy ona tego, w jaki sposób podchodzimy do prywatnych informacji, jakie otrzymujemy podczas korzystania z naszego serwisu.

Deklaracja antyspamowa. Nigdy nie wysyłamy niechcianych informacji do nikogo, kto nie wyrazi wcześniej na to zgody. Aby otrzymywać informacje poprzez e-mail, należy się zarejestrować w naszym serwisie lub złożyć zamówienie. Informacje, jakie wysyłamy zarejestrowanym użytkownikom związane są zawsze z realizacją złożonego zamówienia lub z najnowszymi ofertami i promocjami.

W każdej chwili mogą Państwo zmienić swoje dane, podane przy zakładaniu konta w serwisie, jak również zamknąć konto.

Zakupy on-line. W procesie przyjmowania zamówienia nigdy nie prosimy o żadne poufne informacje finansowe (takie jak numery kart kredytowych). Do akceptacji płatności kartą kredytową, korzystamy w usług wyspecjalizowanych serwisów płatniczych. Serwisy te nie ujawniają nam poufnych informacji finansowych swoich Klientów.

Z kolei podawane w trakcie procesu realizacji zamówień informacje teleadresowe są wykorzystywane jedynie do zrealizowania zamówienia i kontaktu przez naszą firmę. Nie ujawniamy ich osobom trzecim, chyba że jest to konieczne dla skutecznej realizacji zamówienia (np. podanie adresu kurierowi, dostarczającemu produkt) lub obowiązek jaki wynika z przepisów kodeksu prawnego.