Kategorie

Producenci

TERMIN OTRZYMANIA PRZESYŁKI

 

Dokładamy wszelkich starań, aby proces dostawy zamówienia był jak najkrótszy i nie przekraczał 1 dnia roboczego. Natomiast maksymalny czas jaki jest nam potrzebny na przygotowanie potwierdzonego zamówienia do wysłania wynosi 2 dni.

W przypadku wyboru płatności przy odbiorze i złożeniu zamówienia do godziny 13:30, przesyłka nadawana jest tego samego dnia (w wyjątkowych sytuacjach dłużej do 14:00).

Natomiast w innym przypadku w momencie zaksięgowania płatności na naszym koncie.

Towar wysyłany kurierem UPS w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania płatności na naszym koncie lub po otrzymaniu potwierdzenia przelewu przesłanego na e-mail sklep@24vdc.pl

Poczta Polska ( paczka pocztowa ekonomiczna ) przewidywany czas przesyłki od momentu wysłania (zgodnie z informacjami Poczty Polskiej) to ok. 3- 5 dni roboczych w zależności od tego, o której godzinie paczka zostanie nadana.

Jeżeli brakuje danego produktu w magazynie, to do powyższego czasu dostawy należy doliczyć czas realizacji podany przy każdym takim produkcie. Ostateczny termin dostarczenia przesyłki liczy się sumując czas realizacji ( podany przy produkcie brakującym produkcie) i czasu dostawy (kurier lub poczta).

Natomiast jeżeli wystąpią jakiekolwiek opóźnienia w realizacji zamówienia, to na pewno o tym niezwłocznie powiadomimy.