Kategorie

Producenci

REALIZACJA ZAMÓWIEŃZamówienia w sklepie 24VDC są przyjmowane przez 24h / dobę w każdym dniu tygodnia. Realizacja zamówień dobywa się codziennie od pn. do pt., godzinach pracy sklepu: 9:30-16:30. Jeżeli zamówienie zostało złożone w dniu wolnym od pracy, to będzie ono realizowane odrazu w następującym pierwszym dniu roboczym.

Każde zamówienie przechodzi następujący proces realizacji:

1. potwierdzenie zamówienia – na potwierdzenie zamówienia składa się:
- sprawdzenie poprawności wypełnionych danych w zamówieniu
- sprawdzeniu i ostatecznym potwierdzeniu przez sklep 24VDC.pl dostępności produktu. Tym samym, sklep zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówienia w przypadku braku zamawianego produktu bądź zmiany ceny u dostawcy z przyczyn niezależnych od 24VDC.pl. Oczywiście w takiej sytuacji pracownicy sklepu 24VDC niezwłocznie powiadamiają Klienta (droga telefoniczną lub e-mailową)
- telefonicznym lub e-mailowym potwierdzeniu realizacji zamówienia

2. realizacja zamówienia – na tym etapie jest kompletowane zamówienie i przygotowywana paczka do wysyłki. Realizacja zamówienia średnio trwa maksymalnie 2 dni robocze i jest uzależniona od dostępności towaru. Jeżeli czas realizacji zamówienia mógłby się przedłużać to natychmiast zostaną Państwo o tym poinformowani.

3. wysłanie zamówienia – przesyłka jest wysyłana kurierem UPS lub Pocztą.

4. potwierdzenie odbioru – sklep 24VDC potwierdza, czy przesyłka dotarła (w formie maila lub telefonicznie). Dzięki temu uzyskujemy pewność, że zamówienie dotarło do adresata.