Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: TURCK

TURCK Sp. z o.o.

to jednym z niemieckich liderów produkujących systemy oraz części z zakresu automatyki przemysłowej. Firma TURCK to jeden z największych na świecie producentów elementów automatyki przemysłowej. Jako producent skupiają się na najwyższej jakości swoich wyrobów oraz profesionalnej pomocy technicznej.

TURCK Sp. z o.o.


to jednym z niemieckich liderów produkujących systemy oraz części z zakresu automatyki przemysłowej. Firma TURCK to jeden z największych na świecie producentów elementów automatyki przemysłowej. Jako producent skupiają się na najwyższej jakości swoich wyrobów oraz profesionalnej pomocy technicznej.


Główną ofertą tego producenta są:
Czujniki zbliżeniowe indukcyjne, czujniki laserowe, czujniki przepływu, czujniki temperatury, czujniki ciśnienia, czujniki pojemnościowe, czujniki magnetyczyno-indukcyjne, czujniki ultradźwiękowe, czujniki poziomu, złącza, wtyki, wtyczki w kodowaniu A, kable oraz przewody z jednostronnym zarobieniem złączem M12.


Ponadto posiada również przemysłowe sieci komunikacyjne, systemy komunikacji bezprzewodowej, systemy z zakresu bezpieczeństwa osób i maszyn oraz systemy identyfikacji RFID.


Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 517 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 517 elementów