Sygnalizatory świetlne/dźwiękowe

Sygnalizatory świetlne/dźwiękowe

Kolumny świetlne tak jak moduły dźwiękowe służą do sygnalizacji stanu maszyn, linii produkcyjnych i stanowiskach pracy. Najprostszym sposobem sygnalizacji tego typu są kolumny złożone z pojedynczych modułów. Kolumnę możemy podzielić na 3 różne moduły: podstawkę, moduł optyczny oraz moduł dźwiękowy.

Sygnalizatory świetlne/dźwiękowe Jest 219 produktów.

Podkategorie

 • Sygnalizatory modułowe

  Sygnalizatory przemysłowe LED o szerokim zakresie dostępnych modułów bazowych umożliwia montaż kolumny sygnalizacyjnej w dowolnej pozycji. Moduły świetlne oraz dźwiękowe dostępne są w dwóch wersjach napięciowych, 24 VDC lub 85-275 V AC. Sygnalizatory przemysłowe montuje się z modułów świetlnych oraz dźwiękowych. W jednej kolumnie, wieży sygnalizacyjnej możliwy jest montaż do pięciu modułów o takim samym napięciu. Moduły dźwiękowe można montować tylko jako najwyższy element wieży lub oddzielnie. Wybrane moduły świetlne i dźwiękowe montujemy poprzez złącza bagnetowe na module bazowym do którego dołącza się przewód zasilający. Instalacja skonfigurowanego sygnalizatora możliwa jest na module do montażu naściennego, rurze ze stopką lub rurze z modułem do montażu naściennego.

 • Kolumny sygnalizacyjne

  Sygnalizatory przemysłowe to ważny element maszyn przemysłowych oraz hal produkcyjnych. Sygnalizatory optyczno-akustyczne służą do jak najszybszego poinformowania użytkownika o stanie maszyny poprzez sygnał dźwiękowy i/lub sygnał świetlny (optyczny). Szeroki zakres podstaw daje nam dużo możliwości montażu w dowolny sposób.

 • Sygnalizatory kompaktowe

  Sygnalizatory świetlne kompaktowe

 • Sygnalizatory dźwiękowe

  Przemysłowe sygnalizatory dźwiękowe występują w różnych konfiguracjach w zależności od zastosowania. Sygnalizatory akustyczne firmy Ema Eletronics posiadają szeroki wybór modułów z regulacją głośności oraz rozmaite podstawy do montażu. Buzzery występują w dwóch różnych średnicach: 50mm oraz 70mm.

 • WERMA

  Werma Signaltechnik GmbH to Niemiecka firma zajmująca się produkcją i sygnalizatorów optycznych i dźwiękowych. Werma to uznana marka, rozpoznawalna na całym świecie. 

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 219 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 219 elementów