Sygnalizatory świetlne/dźwiękowe

Sygnalizatory świetlne/dźwiękowe

Kolumny świetlne tak jak moduły dźwiękowe służą do sygnalizacji stanu maszyn, linii produkcyjnych i stanowiskach pracy. Najprostszym sposobem sygnalizacji tego typu są kolumny złożone z pojedynczych modułów. Kolumnę możemy podzielić na 3 różne moduły: podstawkę, moduł optyczny oraz moduł dźwiękowy.

Sygnalizatory świetlne/dźwiękowe Jest 245 produktów.

Podkategorie

 • Sygnalizatory modułowe

  Sygnalizatory przemysłowe LED, wieże sygnalizacyjne, wieże świetlne, wieże świetlne LED, sygnalizatory optyczne, sygnalizatory dźwiękowe modułowe, sygnalizatory pracy maszyny o średnicy 50mm i 70mm. Szeroki zakres dostępnych modułów bazowych umożliwia montaż kolumny sygnalizacyjnej w dowolnej pozycji. Moduły świetlne oraz dźwiękowe dostępne są w dwóch wersjach napięciowych, 24 VDC lub 85-275 V AC. Sygnalizatory przemysłowe montuje się z modułów świetlnych oraz dźwiękowych. W jednej kolumnie, wieży sygnalizacyjnej możliwy jest montaż do pięciu modułów o takim samym napięciu. Moduły dźwiękowe można montować tylko jako najwyższy element wieży lub oddzielnie. Wybrane moduły świetlne i dźwiękowe montujemy poprzez złącza bagnetowe na module bazowym do którego dołącza się przewód zasilający. Instalacja skonfigurowanego sygnalizatora możliwa jest na module do montażu naściennego, rurze ze stopką lub rurze z modułem do montażu naściennego.

 • Sygnalizatory kompaktowe

  Sygnalizatory świetlne kompaktowe

 • Sygnalizatory dźwiękowe

  Wieże dźwiękowe do przemysłu, wieże akustyczne, sygnalizatory akustyczne, sygnalizatory dźwiękowe

 • WERMA

  Werma Signaltechnik GmbH to Niemiecka firma zajmująca się produkcją i sygnalizatorów optycznych i dźwiękowych. Werma to uznana marka, rozpoznawalna na całym świecie. 

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 245 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 245 elementów